هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
kasb

Erepublik يا ايران مجازي

Erepublik يا ايران مجازي Empty Erepublik يا ايران مجازي

پست من طرف sayeh01 الأربعاء يونيو 02, 2010 3:38 am

Erepublik يا ايران مجازي 1268606904

بازي Erepublik يک بازي تحت وبه که براي کاربراني که حتي از Dial-Up استفاده مي کنن هم بسيار مفيده .

در اين بازي شما جزو شهروندان هر کشوري که بخواييد مي تونيد باشد البته کشورهاي عربي رو نداره و در اونجا به فعاليت بپردازيد.

فعاليت هاي شما در چهار زمينه تقسيم بندي مي شه:
1-اقتصادي:که شما بايد سر کار بريد تا پول واسه خريد وسايل مورد نيازتون داشته باشيد
2-سياسي:که شما در ابتدا به عنوان يکي از اعضاي يک حزب کارتون رو شروع مي کنيد و در صورتي که خوب عمل کنيد مي تونيد به مقام رياست جمهوري هم برسيد.البته نماينده مجلس بودن که جاي خود رو داره.
3-نظامي:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت مي پردازيد که در مواقع جنگ بتونيد به کشورتون کمک کنيد. (بناي بازي ير جنگ سواره ,يعني هرکس با جنگيدن در بازي به سرعت پيشرفت ميکنه)
4-مطبوعاتي:اگه قصد داريد در محافل سياسي جايي براي خودتون پيدا کنيد اين بخش رو جدي بگيريد و درش فعال باشيد چون روزنامه ي شما نشون دهنده ي نقطه نظراتتونه که بعد ها زياد بدردتون مي خوره.همينطور اگه به زبان انگليسي تسلط داشته باشيد مي تونيد مقالاتتون رو در سطح بين المللي بنويسيد که در روابط برون مرزي کشورتون تاثيري بسزايي داره.

البته يک مشکلي که اين بازي داره اين است که تقريبا هفته اول به هيچ کس خوش نميگذره اما با رسيدن به سطح يا لول 6 اتفاقاتي براي شما رخ خواهد داد که پابند بازي خواهيد شد.

شما مي تونيد از سايت بازديد کنيد ولي براي عضو شدن نياز به دعوت نامه داريد در اين صورت از لينک زير استفاده کنيد.

زماني که وارد بازي شديد در صورتي که به زبان انگليس مسلط باشيد مي تونيد ار Help خود بازي کمک بگيريد در غير اين صورت اگه سوال ايجاد شد بپرسي کمکتون مي کنم.بازي بسيار ساده و قابل فهم هستش حتي تعداد بسيار زيادي سايت و اموزش هاي تصويري هم براي اين بازي گذاشتند.(راستي اسکريپت فارسي ساز اين بازي هم نوشته شده که در پست هاي بعدي حتما قرار خواهم داد)
لينک آموزش بازي با فرمتPDF (با حجم کم,حتما بخونيد):

Erepublik.pdf

لينک هاي آموزش تصويري بازي:

eRepublik Tutorial Basics 1.wmv.avi
eRepublik Tutorial Basics 2.wmv.avi
eRepublik Tutorial Basics 3.wmv.avi
eRepublik Tutorial Basics 4.wmv.avi
eRepublik Tutorial Basics 5.wmv.avi
eRepublik Tutorial Basics 6.wmv.avi
eRepublik Tutorial Basics 7.wmv.avi

يک سايت هم هست که بازيکنان ايراني اين بازي ان را راه اندازي کردند که در تمام بازي اگر مشکلي داشته باشيد مي تونيد از ان استفاده کرده و مشکل خودتونو از هرکسي بپرسيد.البته براي ثبتنام در آن بايد حتما در بازي عضو باشيد.

http://www.erepublik.ir/

يک افزونه هست که حتما بايد اون رو در فايرفاکستون نصب کنيد چونتمام اسکريپت هاي باحال بازي بر روي اين نصب خواهند شد:

GreaseMonkey add-one for firefox ver0.8

R.Knightهميشه باشماست مشکلي داشتيد حتما به من بگيد.در حد توانم کمکتون مي کنم.
لينک پروفايل من :

R.Knight

لطفا از طريق لينک بالا ثبت نام کنيد تا من متوجه حضور شما در بازي بشم و بتونم بهتون کمک کنم.
اگر به بازي اومديد من حتما با شما تماس خواهم گرفت و تمام مطالب مورد نياز رو به شما خواهم گفت.نگران نباشيد.
هنگامي که به بازي وارد شديد در سمت چپ و در وسط صفحه شما دو عکس نامه بسيار ريز با رنگ هاي نارنجي و سفيد وجود داره که اگر روي سفيده کليک کنيد تماسي که من باشما خواهم گرفت(زير 12 ساعت) رو مشاهده مي کنيد.
حتما کشورتون رو ايران و شهرتون رو يا فارس يا اصفهان انتخاب کنيد.

لينک ثبتنام :

Erepublik
موفق و پيروز باشيد

اين مطلب آخرين بار توسط sayeh01 در الأحد يونيو 06, 2010 1:38 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.

sayeh01
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

تعداد پستها : 2

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

Erepublik يا ايران مجازي Empty رد: Erepublik يا ايران مجازي

پست من طرف sayeh01 الأربعاء يونيو 02, 2010 3:40 am

فارسی ساز بازی بدو بیا

Erepublik Plusfa

موفق و پیروز باشید

sayeh01
کاربر تازه وارد